1982 yılından beri motorsporlarının içinde olan bir ekip ile kurulan firmamız, günümüze kadar ralli, offroad, pist, rally-raidve,autocross gibi birçok farklı disiplinde mücadele etmiş sporcuları bünyesinde barındırmaktadır. 1993 yılında motorsporları konusunda profesyonelleşerek çeşitli parçaların imalatına başlamış ve günümüz itibari ile ürettiğimiz parçalar 27 farklı ülkede bulunan bayiliklerimiz de satışa sunulmaktadır.

Aynı zaman da Türkiye de motorsporlarını daha ulaşılabilir hale getirmek adına firmamız birçok yabancı ürün ve markanın Türkiye’ye ithalatını gerçekleştirmektedir. Öncelikli ilkesi Türkiye’de otomobil sporlarını geliştirmek olan firmamız 2017 itibari ile Insa Turbo lastikleri, Fedima lastikleri, Black-Star lastikleri ve King amortisörlerinin Türkiye distribütörü, 4xfourart ürünlerinin üreticisi ve ithalatçısı, OMP, Warn, Sparco, MCD Racing, Stand 21, Bilstein, PowerWinch gibi markaların da bayiliğini elinde bulundurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne spora ve sporcuya destek ilkesini benimseyen firmamız, farklı markalarla, farklı branşlarda birçok genç ve tecrübeli isme sponsorluk yapmış ve yapmaya devam edecektir.

Site içinde alışveriş yapmadan önce güncel fiyat ve stok bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

+90 (0) 212 671 54 12
info@motospormarket.com